o nás

mnohaleté zkušenosti v oboru

Management BLACK PROFIL již od roku 1990 působil ve významných domácích i zahraničních společnostech zabývajících se strojírenskou výrobou. V tomto období jsme získali nemalé zkušenosti, které se staly solidním základem pro nabízení našich služeb.

BLACK PROFIL nabízí široký sortiment výrobků a služeb, který splňuje požadavky i nejnáročnějších zákazníků. Děláme poradenství v oblasti výzkumu, vývoje a inovací speciálních ocelových profilů, otevřených a uzavřených profilů na míru.

individuální přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pružně řešíme všechny poptávky a hledáme vždy optimální řešení. Objednávky realizujeme s tím, že řešíme každý i ten nejmenší detail, který by mohl ovlivnit konečnou výrobu. BLACK PROFIL dodává pouze ověřené a vysoce kvalitní ocelové výrobky.

strategie firmy

Společnost staví na stálý rozvoj a nabízí vývoj a inovaci nových ocelových profilů. Nabízíme nestandartní rozměry profilů, nestandartní délky, různé jakosti materiálů a požadovanou povrchovou úpravu. Rozšiřujeme portfolio speciálních ocelových profilů používaných v různých oblastech průmyslu. Poskytované služby, děrování a ohýbání profilů, budou i nadále naši prioritou.

"Naším cílem jsou dodávky na míru."